گروه فنی مهندسی دی سیستم

نوشته شده توسط Super User on . Posted in Uncategorised

 

 


گروه فني مهندسي دي سيستم ارائه دهنده خدمات آموزشي و مشاوره اي در زمينه اجرا و نصب سيستم هاي حفاظتي امنيتي(دوربين هاي مداربسته – دزدگير اماكن ) و اجرا و پشتيباني شبكه هاي كامپيوتري و نيز مبتكر آموزش سيستم هاي حفاظتي مي باشد كه در راستاي دستيابي به سهم بازار ، رضايت مشتري و توسعه تنوع خدمات و بهبود مستمر ، فعاليت خود را آغاز نمود. 


فرايند دريافت ليست قيمت ويژه همكاران محترم :

 * عضويت در سايت 

 *  ارسال رزومه شركت/فروشگاه به آدرس ايميل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید 

      پس از تاييد اطلاعات شما لينك دريافت فايل ليست قيمت در منوي محصولات براي شما فعال ميگردد.

 

معرفي نمونه هايي از دوربين ها

نوشته شده توسط Super User on . Posted in Uncategorised

دوربین مداربسته 360درجه یا چشم ماهی چیست

اصطلاح چشم ماهی معادل فارسی شده اصطلاح Fisheye است. حدس زدن رابطه این دوربین ها و چشم ماهی کار سختی نیست. دوربین های چشم ماهی در واقع یک دوربین عادی شبکه هستند که به لنز چشم ماهی مجهز شده و قابلیت دریافت تصاویر در تمامی زوایا را دارد.

  کاربرد دوربین های چشم ماهی

دوربین های چشم ماهی کابردهای گسترده ای دارند. این دوربین ها می توانند در محیطهای وسیع هم سطح تصویری بسیار مناسب در تمامی جهات برای شما ایجاد کنند. این قابلیت می تواند لزوم استفاده از تعداد زیادی دوربین برای پوشش دادن یک محیط را از بین ببرد. 
استفاده از این دوربین ها در محیطهایی مانند سالن های بزرگ، سوله ها و فضاهای تفریحی بزرگ بسیار مناسب است. توجه داشته باشید که دوربین ها چشم ماهی معمولا فاقد دید در شب هستند و در نور کم نیز تصویر مناسبی ایجاد نخواهند کرد پس بهتر است از نور محیطی مناسب در محل نصب دوربین اطمینان حاصل کنید. 

چه محل هایی نمی توان از دوربین های چشم ماهی استفاده کرد؟

گرچه استفاده از دوربین های چشم ماهی بسیار مرغون به صرفه و مفید است اما محدودیت هایی نیز در نصب این دوربین ها وجود دارد. معمولا نصب دوربین چشم ماهی در این محل های توصیه نمی شود:

·         کم بودن یا زیاد بودن بیش از حد ارتفاع سقف: با توجه به نوع دید لنز دوربین های چشم ماهی معمولا این دوربین ها در ارتفاع بین 3 تا 6 متر بهترین تصویر را برای شما ایجاد میکنند. در صورت کم بودن یا زیاد بودن بیش از حد ارتفاع شما تصویر مناسبی از محل نخواهید داشت.

·         هم سطح نبودن سقف: سقف محل نصب دوربین باید تا جای ممکن هم سطح باشد. هم سطح نبودن سقف باعث خواهد شد شما بخش زیادی از زاویه دید دوربین خود را از دست دهید.

·         کم بودن نور محیط: با توجه به فاصله کانونی کم لنز دوربین ها چشم ماهی و شکل لنز آنها این دوربین ها معمولا به نور بیشتری نسبت به دوربین ها معمولا نیاز دارند. استفاده از این دوربین ها در محیطهای کم نور توصیه نمی شود.

·         محیطهای بیرونی: دوربین های چشم ماهی عموما ضدآب نیستند و لنز آنها نیز به شدت به گرد و غبار حساس است. به صورت کلی استفاده از این دوربین ها در محیطهای بیرونی توصیه نمی شود.

زاویه دید دوربین های چشم ماهی

زاویه دید دوربین های چشم ماهی با توجه به ثابت بودن لنز آنها هنواره ثابت است. 

در برای گرفتن بهترین زاویه دید از دوربین های چشم ماهی باید حتما انها را در ارتفاعی مناسب نصب کرد. نصب این دوربین ها در ارتفاع کمتر از 3 متر بر روی سقف توصیه نم.

                   

                 

محصولات D-Link

نوشته شده توسط Super User on . Posted in UncategorisedD-Link DSL-2740U ADSL2+ Modem with Wireless N300 Router 

Price CALL


 

 D-Link DAP-1360 Wireless-N Access Point Range Extender 300Mbps

Price : CALL 

 

 

دفتر مرکزی

نوشته شده توسط Super User on . Posted in Uncategorised

آدرس : تهران – تهرانپارس - بلوار شاهد - بین خیابان های 210 و 212 شرقی

 تلفن : 02177790223

 همراه : 09120763949 - 09196531326

 ايميل :این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

34 34 024 0901  :Telegram Now Is Online

                                                                                                                                                                                         DaySysGroup                                          DaySysGroup